Byty vo Zvolene
a Banskej Bystrici
na prenájom

Lokalita

Jesenského 47 - Zvolen

Zrekonštruovaný, moderný bytový dom sa nachádza v príjemnom prostredí na Jesenského ulici 47, necelých 10 minút chôdze od centra mesta. Je situovaný v tichom vnútro bloku s bezproblémovým prístupom z ulice E. M. Šoltésovej.

Okolie bytového domu má dobrú občiansku vybavenosť a napriek blízkosti nákladnej stanice je tiché a pokojné. Pár metrov od domu je zastávka MHD. Možnosť bezpečného parkovania vo dvore.
Nová Radvaň - Banská Bystrica

28 kompletne prerobených, moderných bytov pripravených na okamžité bývanie. Byty sú orientované na východ resp. západ, čo im poskytuje výborné presvetlenie počas celého dňa.

Široká občianska vybavenosť v blízkom okolí - športoviská, kúpalisko, detské ihrisko, lekáreň, bankomaty, supermarket; materská, základná škola aj gymnázium, domov dôchodcov; letná aj zimná rekreácia - Donovaly, Selce - Čachovo, Čertovica... turistické a cyklistické výlety priamo z Vášho bytu vďaka blízkosti prírody Blízkosť centra (Európa do 15 minút, centrum do 20 minút pešo) a na skok do prírody, ktorou je toto bývanie obklopené.
Rýchle internetové pripojenie

Nábytok môžete mať v cene

Vynikajúce
ceny

10 minút chôdze od centra