Byty vo Zvolene
a Banskej Bystrici
na prenájom

O bytoch

ZVOLEN - Jesenského 47

Získajte moderný byt za super cenu

Obytný dom má dva vchody z obidvoch strán a moderný kamerový systém, ktorý zvyšuje vašu bezpečnosť a zlepšuje fungovanie celého domu. Na prízemí nájdete aj praktické kancelárske priestory. Samozrejmosťou je nový, tichý výťah.

V celom obytnom dome máme pre vás na siedmych poschodiach 49 kompletne prerobených, moderných bytov pripravených na okamžité bývanie. Byty sú orientované na východ resp. západ, čo im poskytuje výborné presvetlenie počas celého dňa.

Vyberte si, každé poschodie ponúka päť 1-izbových, jeden 1,5-izbový a jeden 2-izbový byt s plochami 28,8 m² až 51 m², pričom pri bytoch na najvyššom poschodí, najmä v lete, určite oceníte zabudovanú klimatizáciu.

Cenník prenájmuBANSKÁ BYSTRICA – Nová Radvaň

V celom obytnom dome máme pre vás na štyroch poschodiach 28 kompletne prerobených, moderných bytov pripravených na okamžité bývanie. Byty sú orientované na východ resp. západ, čo im poskytuje výborné presvetlenie počas celého dňa.

Široká občianska vybavenosť v blízkom okolí - športoviská, kúpalisko, detské ihrisko, lekáreň, bankomaty, supermarket, materská, základná škola aj gymnázium, domov dôchodcov, letná aj zimná rekreácia - Donovaly, Selce - Čachovo, Čertovica... turistické a cyklistické výlety priamo z Vášho bytu vďaka blízkosti prírody Blízkosť centra (Európa do 15 minút, centrum do 20 minút pešo) a na skok do prírody, ktorou je toto bývanie obklopené (mestský park, kúpalisko, turistické a cyklistické trasy...). Moderná dispozícia bytov a dôraz na kvalitu použitých materiálov je výhodou v porovnaní s ostatnými projektmi v Banskej Bystrici.

Nezariadené byty disponujú kvalitnou laminátovou podlahou, dverami, kuchynskou linkou (s varnou platňou, digestorom a rúrou) a kompletne zariadenou kúpeľňou (obklady, sprchový kút, wc, umývadlo so skrinkou, batérie), sedačkou a dvojposteľou.

Zariadené byty obsahujú všetko potrebné (skrine, postele, sedačka...) pre pohodlné bývanie a sú pripravené k okamžitému nasťahovaniu.

Cenník prenájmu

Rýchle internetové pripojenie

Nábytok môžete mať v cene

Vynikajúce
ceny

10 minút chôdze od centra